Hakkımızda

HÜDAVERDİ Grup’un temelleri 1986 yılında Eyüp Özcan ve Süleyman Özcan tarafından atıldı. Kardeşler Ayakkabı olarak sektöre giriş yapan firma, 1992 yılında HÜDAVERDİ Grup’u kurdu.

2008 yılında üretim alanında faaliyetlerine başlayan firma, günümüzde kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı üretimi yapmaktadır. REACTOR markasıyla üretime başlayan, 2014 yılında bu markaya BULLDOZER’i de ekleyerek üretimine devam eden HÜDAVERDİ Grup, her yaşa ve her kesime hitap eden faaliyetlerini sürdürmektedir.

BULLDOZER markasının enerjisi ile farklı bir gelişim sürecine giren firma; ürettiği ayakkabılarda dinamik bir stil geliştirmeyi hedeflerken, müşterilerin taleplerini de değerlendirerek, ayakkabılarda kalite ve fonksiyonelliğini arttırarak, çağın yeniliklerini yakalayan ayakkabı koleksiyonlarına imza atmaktadır.

1500 m²’lik fabrika alanı ile 150 kişiye istihdam sağlayan HÜDAVERDİ Grup’un yıllık satış kapasitesi 1 milyon adet iken, bu satışın 250-300 bin adedi yıllık üretimini oluşturmaktadır. Ayrıca bünyesinde bulunan perakende müşterilerine hitap eden firma olan SÜEDA Ayakkabı ise NEXTSTEP markasıyla Kütahya, Milas, Torbalı, Salihli ve İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde toplan 11 tane perakende mağazası bulunmaktadır. Sektörde TERGAN, HOTİÇ, FLO gibi ulusal markalara ve yurt dışında zincir mağaza olan DEICHMANN’ a da üretim yapan firma, İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Ukrayna, Umman ve Rusya’ya da ayakkabı ihraç etmektedir.

Her yıl hedef pazarlarda marka bilinirliğini arttırmak, yeni pazar ve müşteri portföyü oluşturmak ve mevcut satış ortaklarına destek olmak amacıyla birçok önemli fuarda yer alan HÜDAVERDİ Grup, yurt içinde AYMOD,  yurt dışında ise MosShoes ve Micam’a katılmaktadır.

MİSYONUMUZ

HÜDAVERDİ Grup, satışa sunulan tüm ayakkabılarında sağlamlık, kalite, estetik ve rahatlığı esas alarak, her yaşa ve her kesime hitap etmektedir.

VİZYONUMUZ

HÜDAVERDİ Grup, ‘Ayakkabı söz konusu ise uzmanı biziz’ anlayışı ile hızla gelişen ayakkabıcılık sektöründe kaliteli ürünleri, rahatlığı öne çıkaran tasarımları ve farklı koleksiyonları ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Teknoloji çağı ile sürekli yenilenen moda sektöründe ayakkabının vazgeçilmez gücünün farkında olan HÜDAVERDİ Grup, yenilikçi vizyonu ile yurt içi ve yurt dışında verimliliğini artırmayı hedeflemektedir.